Aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT

W linku poniżej pismo od Pana Kierownika Dziekanatu:
pobierz plik

Drugi termin egzaminów i zaliczeń w sesji zimowej roku akademickiego 2019/2020 odbędzie
się w dniach 16 – 19 kwietnia br. Sesja poprawkowa przeprowadzona będzie poprzez platformę
E-nauka – student logując się w wybranym przez siebie czasie (w podanym wyżej terminie) przystępuje do zaliczeń i egzaminów (w formie testu) na ekranie swojego komputera. Zaliczenie egzaminów i zaliczeń będzie możliwe po zalogowaniu na platformie Moodle E-nauka, wybraniu panelu sesja poprawkowa, otwarcie odpowiedniego poziomu i semestru studiów, wybranie przedmiotu z którego chcemy rozwiązać test, zaakceptowanie testu poprzez kliknięcie w dany przedmiot. Następnie zostaniecie Państwo przekierowani do testu i możecie przystąpić do jego rozwiązania. Rozwiązanie każdego testu będzie ograniczone czasem 15 minut od momentu jego otwarcia. Pozostałe zaliczenia przedmiotów pozostają bez zmian w formie pracy pisemnych, zgodnie z wytycznymi wskazanymi w rygorach sesji zimowej dostępnymi w strefie studenta. Termin nadsyłania prac w sesji poprawkowej – 25 kwietnia br.

Rozpoczynamy dla Państwa weekendowy cykl wykładów na żywo – webinariów przez Internet, rekomendowany dla wszystkich studentów Uczelni, do udziału w których serdecznie zapraszamy:

Sobota, 4 kwietnia g.10:00 – 11.30
Rola nauczyciela, pedagoga wobec wyzwań XXI wieku
Krystyna Adaśko – Honorowy Profesor Oświaty, Trener ORE, Trener FRIS,  pedagog, logopeda, neuroterapeuta, mediator, edukator, nauczyciel akademicki, wykładowca  Instytutu Studiów Podyplomowych

Sobota, 4 kwietnia g. 16:00 – 17.30
Diagnoza funkcjonalna małego dziecka, w tym dziecka z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi
mgr Małgorzata Malcan – Kołaczkowska – wykładowca akademicki, neurologopeda, terapeuta, pedagog specjany, międzynarodowy terapeuta Metody JIAS

Niedziela, 5 kwietnia g. 10:00 – 11.30
Profilaktyka logopedyczna – mgr Małgorzata Malcan – Kołaczkowska

Niedziela, 5 kwietnia g. 16:00 – 17.30
Rozwój mowy dziecka
mgr Karolina Balcerzak – wykładowca akademicki, logopeda, pedagog specjalny, nauczyciel wychowania przedszkolnego, terapeuta ręki

Wykłady trwają około półtorej godziny, a w ich trakcie będziecie Państwo mieli możliwość zadawania prowadzącemu pytań – i uzyskiwania bezpośrednich odpowiedzi. Rejestracja na webinaria odbywa się przez stronę www.wsnp.edu.pl – w zakładce „Wykłady na żywo – webinaria”. Obok wybranego wykładu klikają Państwo przycisk „Dołącz” – następuje przekierowanie do strony rejestracyjnej. Po podaniu wymaganych informacji rejestracyjnych otrzymają Państwo odnośnik do wirtualnej auli wykładowej (wysyłany także na podany adres e-mail).

Rejestrować możecie się Państwo w dowolnym momencie, prosimy jednak o rejestrację jak najszybciej – harmonogram wykładów na dany weekend pojawi się na stronie najpóźniej we wtorek każdego tygodnia wieczorem.

Prosimy o obecność  w „wirtualnej auli” o wyznaczonej godzinie wykładu – dostęp za pomocą odnośnika, który podawany jest przy rejestracji i przesyłany e-mailem.

Uczelnia będzie realizować wykłady na żywo – webinaria w każdą sobotę i niedzielę (oprócz świąt Wielkanocnych) do końca roku akademickiego 2019/2020. Zapraszamy do częstych odwiedzin zakładki „Wykłady na żywo – webinaria” na stronie www.wsnp.edu.pl.

dyżur telefoniczny wtorek, środa o czwartek
tel. 570 848 898
w godzinach 10.00 – 14.00