Kolejny zjazd stacjonarny za nami
Dziękujemy wszystkim Studentom za aktywny udział, zaangażowanie i świetną atmosferę podczas zajęć.
Każde spotkanie to nie tylko zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, ale również okazja do wymiany doświadczeń, inspirujących rozmów i budowania akademickiej społeczności 🤝
Do zobaczenia na kolejnych zajęciach! 🎓

