Wykłady na żywo Webinaria


Jeśli nie otrzymałeś wiadomości e-mail od Opiekuna Wykładu z linkiem do Wirtualnej Auli Wykładowej, koniecznie sprawdź folder SPAM / Poczta niechciana.
W razie braku maila od Opiekuna Wykładu, zarejestruj swój udział ponownie tuż przed startem wykładu.

Nagrania wszystkich wykładów na żywo dostępne są dla studentów Instytutu i Uczelni w strefie studenta, po podaniu hasła dla Państwa kierunku studiów.
Dostęp w Archiwum na dole strony.

W przypadku problemów technicznych w wirtualnej auli wykładowej (np. zawieszenie obrazu, dźwięku wykładowcy, błędu czatu) w pierwszej kolejności proszę kliknąć przycisk “Połącz ponownie“, na górze strony. Nie odświeżaj strony!

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety podczas rejestracji na wykłady – dostęp za pomocą przycisku
w prawym dolnym rogu strony z potwierdzeniem rejestracji na webinarium.

Zgodnie z harmonogramem roku akademickiego 2019/2020 zakończyliśmy zajęcia w formie webinariów dla studentów Instytutu Studiów Podyplomowych,
Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych, Szkoły Głównej Krajowej i Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej.
Wszystkim studentom życzymy powodzenia podczas sesji egzaminacyjnej!
Archiwum wykładów na żywo nadal będzie dla Państwa dostępne.


Harmonogram webinariów w roku akademickim 2020/2021 – wkrótce.


UWAGA! Dostęp do archiwum jedynie dla studentów Instytutu Studiów Podyplomowych, Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych, Szkoły Głównej Krajowej
i Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej.

Aby uzyskać dostęp do archiwum podaj hasło, którym logujesz się do strefy studenta.Wykłady prowadzone pod patronatem merytorycznym uczelni wyższych: