Wykłady na żywo Webinaria


Uwaga

W wypadku braku możliwości przewinięcie strony, proszę spróbować wielokrotnie odświeżyć stronę (kliknąć przycisk odśwież, F5 lub CMD+R), w niektórych przypadkach pomaga przeskalowanie strony z pomocą przycisków: CTRL i +, następnie CTRL i 0.

Aby przejść do harmonogramu webinariów w roku akademickim 2020 / 2021 i możliwości dołączenia, a także do Archiwum wykładów na żywo, należy wyszukać poniżej swój kierunek studiów i zalogować się hasłem do strefy studenta.
Hasło jest identyczne z tym dostarczonym Państwu do studiowanych kierunków.

INSTRUKCJA DOŁĄCZANIA DO ĆWICZEŃ PROWADZONYCH PRZEZ MICROSOFT TEAMS

Udostępniliśmy dla Państwa archiwum webinariów prowadzonych w roku akademickim 2020 / 2021. Aby obejrzeć nagrania wykładów prosimy wybrać kierunek studiów, wpisać odpowiednie hasło i zalogować się. Nagranie są dostępne dla wykładów, przy których znajduje się przycisk “Archiwum”. Po kliknięciu przycisku zostaniecie Państwo przekierowani do filmu.
Macie Państwo nadal dostęp do archiwum wykładów prowadzonych w roku akademickim 2019 / 2020 – po kliknięciu poniższego przycisku “Archiwum wykładów 2019 / 2020”.
Zajęcia praktyczne – ćwiczenia prowadzone przez platformę Microsoft Teams nie są archiwizowane – nie ma możliwości ich odtworzenia!


Wykłady prowadzone pod patronatem merytorycznym uczelni wyższych: