Wykłady na żywo / Webinaria


Dostęp do wykładów w roku akademickim 2022/2023

Uwaga! W roku akademickim 2022/2023 wykłady online, jak i materiały merytoryczne realizowane są za pomocą Cyfrowego Centrum Studenta.

Problem z dostępem do platformy

System automatycznie z adresu: rekrutacja@czasnastudia.edu.pl przesłał dostęp na adres e-mail wpisany przez Ośrodek podczas rekrutacji. Aby samemu odzyskać dostęp do konta Studenta i móc się zalogować należy:

a. Proszę wejść na stronę: Logowania dla Studentów
b. kliknąć na dole “nie pamiętam hasła”
c. na adres e-mail podany podczas rekrutacji otrzymasz login i link do konta, za pomocą którego (klikając w link) zalogujesz się na swoje konto i będziesz mógł zmienić hasło.

Dostęp archiwalny


Uwaga

W wypadku braku możliwości przewinięcie strony, proszę spróbować wielokrotnie odświeżyć stronę (kliknąć przycisk odśwież, F5 lub CMD+R), w niektórych przypadkach pomaga przeskalowanie strony z pomocą przycisków: CTRL i +, następnie CTRL i 0.

Aby przejść do harmonogramu webinariów w roku akademickim 2021 / 2022 i możliwości dołączenia, a także do Archiwum wykładów na żywo, należy wyszukać poniżej swój kierunek studiów i zalogować się hasłem do strefy studenta.
Hasło jest identyczne z tym dostarczonym Państwu do studiowanych kierunków.

INSTRUKCJA DOŁĄCZANIA DO ĆWICZEŃ PROWADZONYCH PRZEZ MICROSOFT TEAMS

Udostępniliśmy dla Państwa archiwum webinariów prowadzonych w roku akademickim 2021 / 2022. Aby obejrzeć nagrania wykładów prosimy wybrać kierunek studiów, wpisać odpowiednie hasło i zalogować się. Nagranie są dostępne dla wykładów, przy których znajduje się przycisk “Archiwum”. Po kliknięciu przycisku zostaniecie Państwo przekierowani do filmu.

Zajęcia praktyczne – ćwiczenia prowadzone przez platformę Microsoft Teams nie są archiwizowane – nie ma możliwości ich odtworzenia!


Wykłady prowadzone pod patronatem merytorycznym uczelni wyższych: